Donato Jurgaičio odontologijos klinika DJOK

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Pirmas vaiko apsilankymas pas gydytoją odontologą turėtų būti tik susipažinimui. Kad vaikui nebūtų taip baisu, klinikoje įrengėme vaikų kambarį. Čia galite pažaisti stalo fulbolą, procedūrų metu – pažiūrėti mėgstamą filmuką. Mūsų klinikos gydytojai odontologai draugiškai vaiką supažindina su klinika, personalu, naudojamomis priemonėmis ir medžiagomis. Taip vaikas palaipsniui yra paruošiamas būsimoms procedūroms odontologo kabinete.

Stengiamės, kad vaikų dantų gydymas būtų atliekamas tik sekančio vizito metu. Klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas pieninių dantų gydymui bei profilaktikai. Nežiūrint į tai, jog pieniniai dantys vaikui augant iškrenta ir užauga nauji, tačiau jiems sugedus, vaikas negali normaliai valgyti, nuolat jaučia skausmą ir patiria psichologinį stresą. Taip pat, negydyti pieniniai dantys gali pažeisti nuolatinių dantų formavimąsi bei gali turėti įtakos netaisyklingo sąkandžio formavimuisi.

Taip pat didelį dėmesį skiriame ėduonies profilaktikai. Dantų keitimosi metu silantuojami krūminiai dantys, taip suteikiama galimybė išsaugoti sveikus dantis.

Pats didžiausias dėmesys – burnos higienos profilaktikai. Ne tik vaikus, bet ir tėvus mokome taisyklingos burnos higienos įpročių.

Klinikoje turime galimybę vaikų dantų gydymą atlikti taikant sedaciją. Sedacija dažniausiai taikoma vaikams, kurie jaučia baimę ar nerimą dantukų gydymo metu.