Donato Jurgaičio odontologijos klinika DJOK
Dantų balinimas

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Dantų protezavimas – tai prarastų danties audinių atkūrimas. Dantų protezavimas yra būtinas netekus vieno ar kelių dantų,  kai dantis yra labai pažeistas dėl negydyto ėduonies, erozijų, nusidėvėjimo. Taip pat protezuojama ir dėl estetinių priežąsčių. Šiuo metu vis daugėja pacientų kurie nori turėti ne vien tik sveikus dantis, bet ir gražią šypseną. Dantys gali būti protezuojami vainikėliais ar mikroprotezais (užklotais, laminatėmis). Prarastas dantis gali būti pakeičiamas danties implantu.

Klinikoje naudojame minimalios invazijos dantų protezavimo koncepciją. Tai reiškia, jog ruošdami dantis protezavimui, stengiamės išsaugoti kuo daugiau sveiko danties audinio. Tai pasiekiame naudodami mikroprotezus (užklotus, įklotus, laminates) ir atsisakydami radikalaus dantų šlifavimo reikalaujančių metalo keramikos restauracijų.

Dirbame su daugiametę patirtį turinčiomis ir aukščiausios kokybės darbus atliekančiomis, – Gintaro Spangelio, Ovidijaus Erciaus ir kitomis  technikų laboratorijomis. Pasitelkę pažangiausias šių dienų technologijas kartu siekiame sukurti unikalias, spindinčias ir sveikas šypsenas.

Taikome Digital Smile design programą (DSD). Klinikoje esančioje fotostudijoje padaromos kokybiškos veido nuotraukos, specialia programa sukuriamas šypsenos dizainas, naujas dantų maketas, pagamintas iš laikinų medžiagų, perkeliamas ant paciento dantų. Tokiu būdu pacientui suteikiame galimybę pamatyti galutinį rezultatą dar nepradėjus protezavimo darbų.