Donato Jurgaičio odontologijos klinika DJOK
rentgenas

TYRIMAI

Mūsų klinikoje yra atliekamos dentalinė ir panoraminė rentgeno nuotraukos, galvos srities kompiuterinė tomograma.

Dentalinėje rentgeno nuotraukoje matomi vienas ar keli dantys ir apie juos esantis kaulas. Ši nuotrauka atliekama norint įvertinti dantų būklę, diagnozuoti dantų ir periodonto ligas, kontroliuoti gydymo eigą ir atliktą gydymą. Dentalinė rentgeno nuotrauka – tai saugus ir tikslus tyrimas, taikomas visose odontologijos srityse.

Panoraminėje rentgeno nuotraukoje matomas bendras visų dantų ir žandikaulių vaizdas. Tyrimas atliekamas norint įvertinti visų dantų, alveolinio kaulo būklę prieš kompleksinį odontologinį gydymą (dantų implantaciją, retinuotų dantų traukimą ar kitas chirurgines intervencijas, dantų protezavimą bei ortodontinį gydymą).

Panoraminė dantų nuotraukaKompiuterinė tomografija – tai pats tiksliausias diagnostinis tyrimas odontologijoje, kuris sukuria veido kietųjų audinių trimatį vaizdą. Klinikoje naudojame „Vatech Pax-Duo 3D“  kompiuterinį tomografą. Atlikus kompiuterinę tomografiją, informacija perkeliama į Nobel Clinician programą, kurios pagalba įvertinamas žandikaulio kaulas, tiksliai suplanuojamos implantacijos ar žandikaulių rekonstrukcinės operacijos, neišdygusių dantų šalinimo procedūros bei kitos sudėtingos chirurginės intervencijos. Pasitelkdami naujausias technologijas net ir sudėtingiausią situaciją, galime paversti sėkmingu gydymo planu. Taip pat kompiuterinė tomograma atliekama gaminant chirurginį gidą, kurio pagalba implantai yra įsriegiami belope metodika.

Kompiuterinė tomografija

Atliktų rentgenologinių tyrimų rezultatai yra aptariami su pacientu. Pacientų pageidavimu, atliktas rentgeno nuotraukas atspausdiname, įrašome į skaitmenines laikmenas ar persiunčiame elektroniniu paštu.